Mrongowiusz dla Wiesława Mierzejewskiego

 

Mrongowiusz dla Wiesława Mierzejewskiego  właściciela Firmy „INTER WIDEX”.

8 Listopada 2018 r.  podczas Uroczystej Sesji Rady Miejskiej w Centrum Kultury i Turystyki nasz członek Wiesław Mierzejewski otrzymał Statuetkę Mrongowiusza.  Najważniejszym wyróżnieniem Samorząd Mrągowski wyróżnia osoby wybitnie zasłużone dla miasta Mrągowa. Wyróżnia za całokształt pracy społeczno-zawodowej, za działalność, aktywność oraz rozwój przedsiębiorczości w Mrągowie.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

                                                                                                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODZIĘKOWANIE 

Drodzy Mieszkańcy Mrągowa

Szanowni Państwo

            W dniu 8 listopada zostałem wyróżniony Statuetką Mrongowiusza-najwyższym odznaczeniem Samorządu za działalność społeczną i rozwój przedsiębiorczości w Mieście Mrągowo oraz Medalem 670-lecia Mrągowa. Ponieważ nie dano mi możliwości złożenia podziękowań podczas uroczystości ich wręczenia, czynię to teraz i w ten możliwy sposób.

Szanowni Mieszkańcy

Jestem bardzo wzruszony otrzymaniem tych odznaczeń. Dziękuję bardzo wnioskodawcom, dziękuję Kapitułom za przyznanie właśnie mnie tych odznaczeń w niezależnym tajnym głosowaniu.

Szczególne podziękowania kieruję  jednak do Was Mrągowianie bo Kapituły to Wasi reprezentanci, przedstawiciele różnych środowisk. Jestem dumny że mieszkam w Naszym Mieście, że razem tworzymy jego społeczność. Pokochałem to Miasto od 1974 roku, kiedy tu się osiedliłem i pokochałem Was, ludzi przyjaznych i życzliwych. Pokochałem naprawdę i nie jest to kampania wyborcza.

Wielu z Was zna mnie osobiście chociażby z prowadzenia mojej firmy „INTER WIDEX”. Prowadzę ja wraz z   całą moją rodziną z której jestem bardzo dumny, że ukończywszy bardzo prestiżowe uczelnie, władając kilkoma językami, tu w Naszym Mieście znalazła swoje miejsce i tu urządza swoje życie bo warto tu żyć, a nowa znacznie młodsza władza uczyni to Miejsce jeszcze piękniejszym i bardziej przyjaznym dla jego Mieszkańców.

                                                            Serdecznie dziękuję 

                                                           Wiesław Mierzejewski                                          

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *