Tytuł Wybitnego Agroprzedsiębiorcy RP dla Janusz Gruszczewskiego– właściciela Zakładu Metalowego AGROMASZ w Mrągowie

Tytuł Wybitnego Agroprzedsiębiorcy RP dla Janusz Gruszczewskiego– właściciela Zakładu Metalowego AGROMASZ w Mrągowie

27 listopada 2018 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się Gala Agrobiznesu 2018. Patronat honorowy objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz przewodniczący Komisji Rolnictwa PE Czesław Siekierski.

Tytuł Wybitnego Agroprzedsiębiorcy RP i buzdygan za 2018r. otrzymał Janusz Gruszczewski za produkcję ładowaczy czołowych o udźwigu od 200 do 2800 kg i wysokości podnoszenia 1.66 – 4,74 m.

Jest to kolejne wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursu, która w 2015 roku nagrodziła firmę tytułem Wzorowy Agroprzedsiębiorca RP wręczając właścicielowi szablę oficerską.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miniony rok 2018 firma może uznać za bardzo udany. W marcu 2018 roku podczas XXIV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach Zakład Metalowy „AGROMASZ” zdobył kolejny już Złoty Medal, a także uzyskał uprawnienia od Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych w Poznaniu do stosowania znaku promocji „Wyrób na medal”. Nagrody przyznane zostały za największy w ofercie firmy ładowacz czołowy Ł-110, potwierdzając tym samym jego innowacyjność, wyróżniające walory funkcjonalne praz wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *